Центр лікування залежностей
Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7

Наркологічна клініка доктора Кадирова А. О.

Наші послуги
всі послуги
Наші переваги
Алкоголізм, наркоманія, ігроманія – це дуже серйозні проблеми сучасного суспільства. Дуже багато людей страждає від цих залежностей, руйнує собі життя, не в змозі зупинитися самостійно. Саме в таких випадках необхідна допомога лікарів, що мають великий досвід.
Сучасні препарати
Ми приймаємо в нашій роботі найновіші і найефективніші препарати, гарантія якості
Власні авторські розробки
Використання при лікуванні наркоманії власних авторських розробок, ноу-хау, в поєднанні з досвідом світової практики
Комплексна терапія
Комплексна терапія, що включає звільнення від психологічної залежності, полегшення фізичного стану
Строгий підбір персоналу
Медичний Центр доктора Кадирова має висококваліфікованих спеціалістів з багаторічним досвідом роботи в області наркології і психіатрії
Наша команда
КЛІНІКА ДОКТОРА АСАНА КАДИРОВА: ЛІКУВАННЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ЕФЕКТИВНО ТА РЕЗУЛЬТАТИВНО

Важливо розуміти, що позбавитись самостійно від таких залежностей неможливо. Тому що люди ніколи не починають вживати щось просто так. В суспільстві є дуже популярною думка, що люди п’ють чи вживають наркотики, грають, бо їм просто лінь займатися чимось важливим, вони не хочуть брати відповідальність за своє життя.

Насправді це не так. Залежними стають не від ліні та безхребетності, а від того, що у людей є певні психологічні проблеми, травми, які не дають їм щасливо жити. І щоб забути про власні тривоги, біль, розчарування, люди починають вживати речовини або грати. Таким чином, вони створюють собі ілюзію щастя, якого не мають в реальному житті.

Ось чому так важливо, щоб центр лікування від наркоманії пропонував комплексне лікування. Бо тільки якщо з хворим працюють психологи, він зможе дійсно подолати хворобу.

ЛІКУВАННЯ В ЦЕНТРІ КАДИРОВА

Наш наркологічний центр в Києві пропонує саме комплексне лікування. У нас в штаті працює два психолога та психотерапевт. Всі вони мають великий досвід роботи з залежними людьми. Тому чудово розуміють, що кожна ситуація потребує індивідуального підходу. Вони проводять з хворими індивідуальну та групову терапію, використовують сучасні методики, аби знайти причину, зрозуміти, з чого все почалося та викорінити проблему один раз і назавжди.

Також клініка лікування наркоманії пропонує і допомогу нарколога. Призначенням лікувальних програм займається сам головний лікар – Асан Кадиров. Він є лікарем-наркологом вищої категорії з величезним досвідом та власними розробками в сфері лікування залежностей. Тому потрапивши в центр пацієнт може бути впевненим в тому, що йому призначать те медикаментозне лікування, яке точно не нашкодить, допоможе швидше вивести з організму токсини та налагодити роботу органів що постраждали від алкоголю чи наркотиків.

ПЕРЕВАГИ ЛІКАРНІ ДОКТОРА КАДИРОВА

Наркологічна сучасна лікарня має безліч плюсів, завдяки яким лікування проходить не тільки результативно, а ще і комфортно.

 1. Лікарі чудово розуміють, що більшість людей дуже соромиться залежності, тому вони гарантують повну анонімність кожному пацієнту. Тому не варто перейматися через те, що про хворобу можуть дізнатися колеги чи друзі. За бажанням клієнта, про його лікування не дізнається навіть родина.
 2. Сучасні препарати та авторські розробки дозволяють зробити лікування гарантовано якісним і безпечним. Лікарі проводять різні клінічні досліди, завдяки яким поліпшують лікування, роблять його більш ефективним та інтенсивним. Всі препарати, які використовуються в лікарні, пройшли попередні випробування та отримали схвалення від міжнародних комісій.
 3. Робота психолога включає сеанси не тільки з самим хворим, а і з його рідними. Це дуже важливо, адже саме від того, як реагує найближче оточення на проблему, багато в чому залежить ефективність лікування. Тому психолог пояснює рідним пацієнта всі нюанси та дає рекомендації, щоб вони мали змогу його максимально підтримати, допомогти.

Приватна сучасна наркологічна клініка доктора Кадирова, це ще і комфортні палати, сучасне обладнання, максимально дружня атмосфера. Саме завдяки цьому та комплексному лікуванню, результативність лікування дуже висока. То ж звертайтеся, і хай ваші близькі живуть щасливо без алкоголю та наркотиків.

Відгуки наших клієнтів
Євгеній

Мой дядя лечился от алкогольной зависимости, сейчас не пьет вообще, всем советует у кого такие же проблемы, в общем отличная клиника, хорошие специалисты, и главное все работает, и все реально.

Євгеній
11.02.17
Юлія

Очень благодарна этой клинике за то, что помогли избавиться от наркотической зависимости. Большое спасибо врачам, которые помогали в критические моменты. Да и медсестрам, которые заботились обо мне. Короче огромное спасибо всем работающим в клинике!

Юлія
28.10.16
Патенти та сертифікати
Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Шизофренія: симптоматика, як лікувати, куди звертатися
  Шизофренія: симптоматика, як лікувати, куди звертатися
  18.10.21
  Корисні статті

  Шизофренія – це психіатричне захворювання, яке передбачає розмивання меж між реальністю і вигадкою. Тому захворювання є небезпечним і часто призводить…

  Детальніше
  Героїн – засіб від кашлю, що зруйнував життя мільйонів
  Героїн – засіб від кашлю, що зруйнував життя мільйонів
  14.04.21
  Види наркотиків

  Героїн, як і багато інших наркотиків, спочатку вважався лікарським засобом. Вперше його синтезував англійський хімік Алдер Райт в 1874-му році,…

  Детальніше
  Кетамін – препарат, який викликає параною
  Кетамін – препарат, який викликає параною
  13.04.21
  Види наркотиків

  Кетамін – це синтезована речовина, яку було видобуто дослідником Келвіном Стивенсом в 1962-му році. Тоді він працював над безпечним антисептиком,…

  Детальніше
  Метамфетамін – Білі кристали, які руйнують тіло і душу
  Метамфетамін – Білі кристали, які руйнують тіло і душу
  13.04.21
  Види наркотиків

  Після виходу серіалу «Breaking Bad», складно знайти людину, яка б нічого не чула про мет або метамфетамін. Ось тільки далеко…

  Детальніше
  Контакти
  Адреса клініки
  Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а
  Робочий розклад
  ПН-ВС, цілодобово, без вихідних
  Соціальні мережі
  Анонімна консультація

   Замовити

    Записаться на прием