МЕНЮ
Анонімна консультація

Наркологічна клініка доктора Кадирова А. О.

Наші послуги
Наші переваги
Головна - фото 5
Сучасні препарати

Ми приймаємо в нашій роботі найновіші і найефективніші препарати, гарантія якості

Головна - фото 6
Власні авторські розробки

Використання при лікуванні наркоманії власних авторських розробок, ноу-хау, в поєднанні з досвідом світової практики

Головна - фото 7
Комплексна терапія

Комплексна терапія, що включає звільнення від психологічної залежності, полегшення фізичного стану

Головна - фото 8
Строгий підбір персоналу

Медичний Центр доктора Кадирова має висококваліфікованих спеціалістів з багаторічним досвідом роботи в області наркології і психіатрії

Головна - фото 9
Робота психолога з родичами

Робота психолога з родичами пацієнта, підтримка після проходження курсу в центрі лікування наркоманії

Головна - фото 10
Комфорт

Затишні просторі палати, п'ятиразове харчування, ідеальна чистота, добросердечное ставлення персоналу для максимально комфортного перебування пацієнта на лікуванні в нашому центрі

Наша команда
Корисні статті
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ СТАТТІ
Відгуки наших клієнтів
Євгеній11/02/2017

Мой дядя лечился от алкогольной зависимости, сейчас не пьет вообще, всем советует у кого такие же проблемы, в общем отличная клиника, хорошие специалисты, и главное все работает, и все реально.

Юлія28/10/2016

Очень благодарна этой клинике за то, что помогли избавиться от наркотической зависимости. Большое спасибо врачам, которые помогали в критические моменты. Да и медсестрам, которые заботились обо мне. Короче огромное спасибо всем работающим в клинике!

Патенти та сертифікати
Безкоштовна анонімна консультація

Ми вам зателефонуємо і відповімо на всі питання!

Ваше ім'я
Ваш телефон
* Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
Наверх

Клініка доктора Асана Кадирова: лікування від залежностей ефективно та результативно

Алкоголізм, наркоманія, ігроманія – це дуже серйозні проблеми сучасного суспільства. Дуже багато людей страждає від цих залежностей, руйнує собі життя, не в змозі зупинитися самостійно. Саме в таких випадках необхідна допомога лікарів, що мають великий досвід. Важливо розуміти, що позбавитись самостійно від таких залежностей неможливо. Тому що люди ніколи не починають вживати щось просто так. В суспільстві є дуже популярною думка, що люди п’ють чи вживають наркотики, грають, бо їм просто лінь займатися чимось важливим, вони не хочуть брати відповідальність за своє життя.

Насправді це не так. Залежними стають не від ліні та безхребетності, а від того, що у людей є певні психологічні проблеми, травми, які не дають їм щасливо жити. І щоб забути про власні тривоги, біль, розчарування, люди починають вживати речовини або грати. Таким чином, вони створюють собі ілюзію щастя, якого не мають в реальному житті.

Ось чому так важливо, щоб центр лікування від наркоманії пропонував комплексне лікування. Бо тільки якщо з хворим працюють психологи, він зможе дійсно подолати хворобу.

Лікування в центрі Кадирова

Наш наркологічний центр в Києві пропонує саме комплексне лікування. У нас в штаті працює два психолога та психотерапевт. Всі вони мають великий досвід роботи з залежними людьми. Тому чудово розуміють, що кожна ситуація потребує індивідуального підходу. Вони проводять з хворими індивідуальну та групову терапію, використовують сучасні методики, аби знайти причину, зрозуміти, з чого все почалося та викорінити проблему один раз і назавжди.

Також клініка лікування наркоманії пропонує і допомогу нарколога. Призначенням лікувальних програм займається сам головний лікар – Асан Кадиров. Він є лікарем-наркологом вищої категорії з величезним досвідом та власними розробками в сфері лікування залежностей. Тому потрапивши в центр пацієнт може бути впевненим в тому, що йому призначать те медикаментозне лікування, яке точно не нашкодить, допоможе швидше вивести з організму токсини та налагодити роботу органів що постраждали від алкоголю чи наркотиків.

Переваги лікарні доктора Кадирова

Наркологічна сучасна лікарня має безліч плюсів, завдяки яким лікування проходить не тільки результативно, а ще і комфортно.

  1. Лікарі чудово розуміють, що більшість людей дуже соромиться залежності, тому вони гарантують повну анонімність кожному пацієнту. Тому не варто перейматися через те, що про хворобу можуть дізнатися колеги чи друзі. За бажанням клієнта, про його лікування не дізнається навіть родина.
  2. Сучасні препарати та авторські розробки дозволяють зробити лікування гарантовано якісним і безпечним. Лікарі проводять різні клінічні досліди, завдяки яким поліпшують лікування, роблять його більш ефективним та інтенсивним. Всі препарати, які використовуються в лікарні, пройшли попередні випробування та отримали схвалення від міжнародних комісій.
  3. Робота психолога включає сеанси не тільки з самим хворим, а і з його рідними. Це дуже важливо, адже саме від того, як реагує найближче оточення на проблему, багато в чому залежить ефективність лікування. Тому психолог пояснює рідним пацієнта всі нюанси та дає рекомендації, щоб вони мали змогу його максимально підтримати, допомогти.

Приватна сучасна наркологічна клініка доктора Кадирова, це ще і комфортні палати, сучасне обладнання, максимально дружня атмосфера. Саме завдяки цьому та комплексному лікуванню, результативність лікування дуже висока. То ж звертайтеся, і хай ваші близькі живуть щасливо без алкоголю та наркотиків.