МЕНЮ
Анонімна консультація

Лікування алкоголізму

Головна / Послуги / Лікування алкоголізму

Алкоголізм губить сім’ї, руйнує кар’єру та спотворює особистість! Це поширене захворювання суспільства у всьому світі. Сприймати тягу до вживання алкоголю не просто як залежність, а як хворобу, почали відносно недавно — у 1952 році. А вже у 2000 році ВООЗ нараховує понад 140 мільйонів людей з алкогольною залежністю. При цьому, алкоголіків більше в добре розвинених країнах.

Вирішення своїх проблем у чарці знаходять слабкі, соціально неорганізовані люди, що мають у своєму близькому оточенні людей-провокаторів, а також певну варіацію генів. Людина, хвора алкоголізмом, приречена на виникнення в неї алькогольної вісцеропатії (токсичного ураження внутрішніх органів) і психічних розладів, що проявляються у вигляді «білої гарячки», психозу чи депресії.

Лікування залежності передбачає медикаментозне та психотерапевтичне кодування від алкоголізму. Ці заходи спрямовані на усунення психологічної та фізичної залежності й соціальну реабілітацію. Кодування від алкоголізму в Києві здійснюється в спеціалізованих лікувальних закладах. Найбільшу довіру в пацієнтів завоював Медичний наркологічний центр доктора Кадирова.

Що включає в себе курс лікування та які переваги цієї клініки?

УСУНЕННЯ ФІЗИЧНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

Усунення фізичної залежності, абстинентного синдрому або, як кажуть, «похмільного синдрому». Це досягається за допомогою детоксикації – очищення організму від продуктів обміну речовин етанолу. Для цього використовується інфузійна терапія розчинами, які не просто очищають кров, а препаратами, що покращують кислотно-основний стан крові, її реологічні властивості, а також поповнюють дефіцит мікроелементів. Під час хронічного вживання алкоголю у всіх пацієнтів у першу чергу страждають три основні системи організму: нервова, серцево-судинна й травна.

Через це з першого дня лікування ми починаємо вплив на ці основні органи-мішені – призначаються препарати, що покращують мозковий кровообіг, живлять мозкові тканини (ноотропи) і серцевий м’яз (серцеві метаболіки), а також – гепатопротектори, оскільки печінка є основним органом травної системи, що підпадає під удар етанолу. Крім того, за умови більш тривалого вживання алкоголь руйнує всі органи та системи організму. Щоб дізнатися, на якому рівні відбувається ураження, ми проводимо комплексне обстеження організму. Часто виявляються захворювання, про які пацієнт раніше не знав. Природно, що після узгодження з іншими вузькими спеціалістами й самим пацієнтом ми також проводимо лікування супутніх захворювань.

УСУНЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

Усунення психологічної залежності. Якщо усунення фізичної залежності займає 10-14 днів, то усунення психологічної залежності – тривалий і складний процес, що включає елементи медикаментозного втручання та психотерапії.

Психологічна залежність – це не лише свідоме бажання («тяга») випити, це й численні прояви зміни психіки, як-от астенія, безсоння, депресія, нестабільність настрою, апатія тощо. Сучасна психофармакотерапія дозволяє за допомогою медичних препаратів лікувати цю симптоматику. Важливу роль на цьому етапі відіграє психотерапія, робота з психологом.

ПІДТРИМУВАЛЬНА ТЕРАПІЯ

Цей етап починається після виписки пацієнта, оскільки алкоголь у нашому сьогоднішньому житті – загальнодоступне явище, а провокативних факторів дуже багато. У пацієнта можуть проявлятися окремі компоненти психологічної залежності, щоб вилікувати які, йому потрібно звернутися за допомогою.

Враховуючи цей факт, а також попередній досвід багаторічної роботи, ми надаємо підтримувальну терапію протягом 3-х років після виписки. Приводом для звернення може бути явне бажання випити, а також порушення сну, дратівливість, апатія, мінливий настрій.

КРИТЕРІЇ ВИПИСКИ

  • Фізичне одужання
  • Психічне одужання (відсутність психологічних синдромів, симптомів і патологій).
  • Дезактуалізація потягу до психоактивних речовин
  • Відновлення фізіологічного сну

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ЛІКУВАННЯ

КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛЮ

Це формування в залежної особи умовного рефлексу у вигляді огиди до алкоголю. Таке лікування від алкоголізму називається аверсивною терапією (від лат. aversio — відраза). Воно передбачає підшкірне введення імплантата з дисульфірамом і його прийом усередину. Після цього вживання навіть невеликих доз алкоголю викликає сильну інтоксикацію. Остання служить свого роду «батогом» у боротьбі зі згубною звичкою. Подібне кодування від алкоголю дає добрі результати в поєднанні з медикаментозною терапією.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ

Як вилікувати близьку людину від алкоголізму? У клініці доктора Кадирова індивідуально підбирають лікувальну програму та її тривалість, зважаючи на соматичні захворювання, вікові й психологічні особливості кожного пацієнта. Комплексне лікування спрямоване на усунення фізичної та психологічної залежності, відновлювальну та особистісно-орієнтовану психотерапію. Клініка позбавляє не лише від потягу вживати міцні алкогольні напої, а й лікує від пивного алкоголізму.

МЕДИКАМЕНТОЗНЕ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ

Примусове лікування від алкоголізму було замінено добровільним з обов’язковою згодою пацієнта. Медикаментозне лікування від алкогольної залежності в клініці Кадирова передбачає введення препаратів, несумісних з алкоголем, під цілодобовим наглядом лікаря. Крім того, лікарі роблять масивні дезинтоксикаційні інфузії, спрямовані на виведення токсичних продуктів розпаду алкоголю. Наступний етап очищення крові – гемосорбція або плазмоферез. Анонімний курс лікування триває від 5 до 30 днів.

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

Усвідомлення власної залежності – крок до здоров’я та вільного майбутнього. Хронічний алкоголізм змінює психіку людини, вона не може радіти й відчувати позитивні емоції без алкоголю. Вибратися з темряви похмурих думок допоможуть професійні психотерапевти.

У центрі Кадирова працюють висококваліфіковані фахівці. Вони розбудовують довірливі відносини з пацієнтом, проводять із ним психоаналіз, гештальт-терапію, навчають його прийомів емоційної саморегуляції та контролю. Лікарі проводять індивідуальні та групові заняття, тренінги, ігрову й арт-терапію, допомагають розвинути особистість.

Знаходимося ми в Голосіївському районі (Голосієво) р. Києва, біля станції метро Видубичі.

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ

ДЕННИЙ подобове перебування МІНІМАЛЬНЫЙ 5-денний курс ПОВНИЙ курс від 30 днів
Харчування Харчування Харчування
Проживання Проживання Проживання
Медикаменти Медикаменти Медикаменти
Обстеження Обстеження Обстеження
Плазмоферез * Плазмоферез
Гемосорбція * Гемосорбція
Гемодіафільтрація * Гемодіафільтрація
Орієнтовна вартість – 4000* грн. Орієнтовна вартість – 15000 грн. Вартість за добу ≈ 2200 грн.
* – дополнительная услуга
Безкоштовна анонімна консультація

Ми вам зателефонуємо і відповімо на всі питання!

Ваше ім'я
Ваш телефон
* Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
Наверх