МЕНЮ
Анонімна консультація

Лікування наркоманії

Головна / Послуги / Лікування наркоманії

«Наркоманія — це багаторічна насолода смертю»Франсуа Моріак

Вирішивши спробувати наркотичні речовини, людина автоматично вибирає повільний, але впевнений шлях у нікуди. Наркотики роблять її заручником, штовхають на злочини, руйнують особистість і неминуче призводять до хвороб та смерті. Як респіраторний вірус, наркоманія поширилася на всіх континентах і перетворилася в пандемію. Вона охоплює всі країни світу, зокрема Україну.

Статистичні дані жахають — близько п’ятиста тисяч наших співвітчизників перебувають на обліку в наркологічному диспансері. В основному це молоді працездатні люди віком до 25 років. Реальна цифра українців з наркотичною залежністю перевищує 2 мільйона людей і щороку зростає на 8%. Масштаб цієї проблеми набув загальносвітового значення.

В Україні працюють державні медичні установи закритого типу для лікування дорослих наркозалежних. Неповнолітніх дітей ізолюють у спеціалізованих медичного-виховних закладах. Лікування наркоманії в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Львові та інших великих містах відбувається в приватних клініках. У Харкові, Донецьку та Луганську лікуванню наркоманії приділяють особливу увагу, оскільки це провідні області. Наркозалежна людина без сторонньої допомоги не в змозі самостійно позбутися проблеми. Це тернистий шлях, що складається з декількох етапів.

ТРИВАЛІСТЬ ТЕРАПІЇ

Тривалість повного курсу лікування від наркозалежності визначається виключно індивідуально й має становити не менше 1 місяця. Зверніть увагу, що вилікувати залежність, залишивши пацієнта в його звичайному середовищі з тим самим колом спілкування практично неможливо. Таким чином, довгострокова ізоляція — одна зі складових ефективності терапії.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

Зважаючи на вимушену тривалість перебування пацієнта поза домом, адміністрація та персонал клініки зробили все можливе, щоб згладити ці негативні моменти. У їхньому розпорядженні відремонтовані номери з усіма зручностями, цілодобовий нагляд лікарів, дружня атмосфера й увага персоналу.

Лікування в нашому центрі включає  3 програми:

1 1 - Лікування наркоманії

ДіАГНОСТИЧНА

Діагностична програма передбачає комплексне клінічне обстеження пацієнта вузькоспеціалізованими фахівцями різноманітного профілю.

Для нарколога отримані висновки лікарів становлять основу для розробки персоналізованого плану лікування, який враховує особливості психіки залежної особи, стан її здоров’я, особливості перебігу хвороби, а також вид і тривалість вживання психоактивних речовин.

Діагностичний контроль стану здоров’я здійснюється протягом усього курсу лікування.

2 - Лікування наркоманії

ЛІКУВАЛЬНА

Лікування наркоманії здійснюється на основі розробленого плану лікування під цілодобовим наглядом фахівців.

Частіше за все, безпосередньому лікуванню від наркоманії передують процедури детоксикації організму, спрямовані на подолання абстинентного синдрому («ломки»).

Лікарі нашої наркологічної клініки проводять максимально ефективні й актуальні на сьогодні методи детоксикації:

 • гемосорбція
 • плазмоферез
 • гемодіафільтрація

3 1 - Лікування наркоманії

ВІДНОВЛЕННЯ

Лікування під час програми відновлення повністю узгоджується з медичною програмою, здійснюється за допомогою методів медикаментозного та психотерапевтичного лікування. Відновлювальна програма лікування включає сеанси індивідуальної психотерапії з метою мотивації пацієнта до повної відмови від усіх психоактивних речовин. Сеанси допомагають пацієнту сформувати адаптаційні поведінкові якості, мотивувати його на гідне суспільне життя без додаткового стимулювання наркотиками.

Важливим моментом відновлювальної програми є орієнтація на запобігання поверненню до вживання психоактивних речовин пацієнтами, які отримали повний курс лікування від наркозалежності.

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В КИЄВІ

Наркологічний центр доктора Кадирова проводить лікування наркоманії в Україні на всіх рівнях. Тут працюють висококваліфіковані фахівці, готові повернути людину з наркотичною залежністю до нормального життя. Спочатку нарколог, психолог і реабілітолог проводять безкоштовну консультацію, визначають план лікувальних заходів і тривалість курсу.

Наркологічний центр доктора Кадирова є одним із провідних клінік міста Києва. Відповідно до «Протоколів лікування наркоманії», в Україні заборонене примусове лікування від наркозалежності. Завдяки індивідуальному психологічному підходу лікарі допомагають пацієнтові усвідомити власну залежність і захотіти боротися з нею. Зацікавленість пацієнта в лікуванні – перший етап у боротьбі із залежністю. Лікування наркозалежності в наркологічній клініці передбачає:

 • відновлювальну детоксикаційну терапію;
 • усунення абстинентного синдрому («ломки»);
 • ліквідацію фізичної та психологічної залежності;
 • соціально-психологічну адаптацію.
Репутацію клінік Києва в лікування наркоманії можна дізнатися з відгуків клієнтів.

АНОНІМНЕ ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В НАШОМУ ЦЕНТРІ

Лікарі — наркологи центру Кадирова допомогли подолати наркозалежність тисячам людей, повністю вилікувавши наркоманів.

Лікування наркоманії проводиться анонімно. Центр лікування наркоманії працює цілодобово й готовий надати допомогу наркозалежним у будь-який час. У Києві вартість лікування наркоманії значно вища, ніж в аналогічних структурах на периферії.

ДІАГНОСТИКА НАРКОМАНІЇ

Перш ніж почати лікування опіумної чи героїнової залежності, лікарі центру індивідуально підбирають курс анонімного лікування відповідно до тривалості вживання наркоманом наркотика, його виду, супутніх захворювань і ускладнень від наркоманії.

Свобода від наркоманії, як і від алкоголізму, переважно залежить від дотримання умов лікування.

СИМПТОМИ НАРКОЗЛЕЖНОСТІ

Помітити й розпізнати ознаки наркотичної залежності можна за наведеними нижче критеріями:

 • Блідість
 • Вузькі або розширені зіниці на фоні червоних утомлених очей
 • Загальмоване мовлення
 • Хитання під час ходьби Характерні зміни поведінки: байдужість, перепади настрою, потайливість, агресія. Бажання піти з дому, вимагання грошей. Після ретельного огляду можна виявити сліди ін’єкцій або інші докази.
 • При ретельному огляді можливі сліди від уколів чи інші ознаки

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ

ДЕННИЙ подобове перебування МІНІМАЛЬНИЙ 5-денний курс ПОВНИЙ курс від 30 днів
Харчування Харчування Харчування
Проживання Проживання Проживання
Медикаменти Медикаменти Медикаменти
Обстеження Обстеження Обстеження
Масаж Масаж Масаж
Плазмоферез* Плазмоферез
Гемосорбція* Гемосорбція
Гемодіафільтрація* Гемодіафільтрація
Орієнтовна вартість ≈ 3000 грн. Вартість за добу ≈ 3000 грн. Вартість за добу ≈ 2700 грн
* – додаткова послуга
Безкоштовна анонімна консультація

Ми вам зателефонуємо і відповімо на всі питання!

Ваше ім'я
Ваш телефон
* Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
Наверх