Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Методи кодування від алкоголізму — який краще?

Методи кодування від алкоголізму — який краще?

Пардаєв Міркамол Музаффарович
Пардаєв Міркамол Музаффарович
18 March 2021

Щоб позбутися згубної тяги до спиртних напоїв, застосовують спеціальні препарати, психотерапію і нетрадиційну медицину. Поряд з ними прекрасні результати показують різні способи кодування від алкоголю. Важливо правильно встановити причину такої залежності, а також допомогти людині обрати вірний шлях до одужання. Шанси на зцілення досить високі, якщо у людини є стійке бажання позбутися від своєї хвороби.

Сучасні методи кодування від алкоголізму допомагають сформувати відразу до алкоголю, а також викликають негативну реакцію організму при першому ж прийомі міцних напоїв. Підбір методик проводиться в індивідуальному порядку, з урахуванням таких особливостей:

  • Стать та вікова категорія.
  • Загальний «стаж» вживання спиртного.
  • Поточний стан здоров’я (з урахуванням хронічних захворювань).
  • Стан психіки.

Чи є протипоказання?

Існує кілька обмежень і протипоказань для проведення кодування. Тому кожен пацієнт повинен бути попереджений про них.

Сучасні способи кодування від алкоголізму не здатні зняти чергове сп’яніння або похмілля, а також вивести зі стійкого запою. Щоб почати лікування, потрібно близько тижня не брати алкоголь до роту.

Явними протипоказаннями служать:

  • Цукровий діабет різного ступеня.
  • Онкозахворювання.
  • Хронічні хвороби серця і судин.
  • Туберкульоз і ін.

Вкрай небажано кодуватися жінкам в період виношування дитини та годування груддю. Це може негативно позначитися на пологах і здоров’я дитини.

Способи кодування від алкогольної залежності: короткий огляд

Алкоголіки та їх близькі часто запитують, який кращий метод кодування від алкоголізму. Відповісти однозначно на це питання неможливо, оскільки кожен пацієнт має свої особливості.

Ось короткий огляд популярних методик, які дають високі результати:

  • Вшивання ампул ( «торпед»)

Всередині знаходиться препарат, дозування якого розраховується індивідуально. Він не потрапляє одразу в кров, проте моментально реагує на етанол, який потрапив в організм. Першою реагує печінка: у людини спостерігається блювота, що супроводжується сильними головними болями.

Ефект від однієї ампули тримається від 3-4 місяців до 2-3 років. Паралельно з вшиванням рекомендована психотерапія.

  • «Вливання», або ін’єкції

Один із самих бюджетних і ефективних способів. Може проводитися на дому. До складу ін’єкції входить препарат на основі дисульфірамі. Він водиться підшкірно або внутрішньовенно. Мета — зміна роботи печінки, щоб вона реагувала навіть на невелику кількість алкоголю.

Перші ж симптоми у пацієнтів, які вирішили провести сміливий експеримент, викликають страх за своє життя і здоров’я. Спостерігається нудота, що супроводжується підвищенням температури тіла, та загальна слабкість.

  • Методика А. Довженко

На протязі більш ніж 30 років показує високі результати. Рекомендований початківцям-алкоголікам, які досягли повноліття (18 річного віку). Грунтується на гіпнозі, в окремих випадках поєднується з медикаментами.

Під час сеансу людина повністю зберігає ясність мислення, тому розуміє і пам’ятає все, що відбувається. Підсумок — вироблення стійкої відрази до міцних напоїв і застіллів.

  • Лазеротерапія, або апаратний спосіб

Тим, хто шукає ефективні способи кодування від алкоголізму, буде корисний винахід японських фахівців. В його основі — давні практики голковколювання. На відміну від методик, які впливають на підсвідомість, лазеротерапія діє на клітини організму.

Вплив на певні точки допомагає:

  • Очистити організм від залишків алкоголю.
  • Усунути згубний потяг.
  • Збалансувати роботу життєво важливих органів.

Такий спосіб підходить навіть людям похилого віку. А головне — залишає можливість приймати медикаменти на спиртовій основі (мікстури, краплі) без негативних наслідків для організму.

  • «Подвійне» (бінарне) кодування

Використовується для лікування хронічних форм алкоголізму. Здатне сформувати стійку відразу до спиртного до кінця життя людини. В основі лежить комплексний підхід:

  • Застосування препаратів, що заважають засвоєнню етанолу. Як наслідок, виникає гостре похмілля, що мозок сприймає як явну загрозу життю.
  • Курс психотерапії у нарколога. Мета — вироблення чіткої мотивації до здорового способу життя.
Автор статьи
Пардаєв Міркамол Музаффарович
Пардаєв Міркамол Музаффарович
Психиатр
Опыт работы: 20 лет
Ваш близька людина став жертвою залежності?

    *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
    Анонімна консультація

      Замовити

        Записаться на прием