МЕНЮ
Анонімна консультація

Детоксикація

Головна / Послуги / Детоксикація
  1. ПЛАЗМОФЕРЕЗ

    Процедура передбачає фільтрацію крові, що дозволяє видалити з кровообігу шкідливі токсичні речовини

  2. ГЕМОСОРБЦІЯ

    Метод позаниркового очищення крові від токсичних речовин шляхом адсорбції отрути на поверхні сорбенту

  3. ГЕМОДІАФІЛЬТРАЦІЯ

    Метод очищення крові, що поєднує гемодіаліз і гемофільтрацію

Здоров’я сучасної людини перебуває під постійною загрозою через екологічні порушення, споживання неякісних продуктів і води, вплив шкідливих звичок. Одним із найбільш загрозливих впливів названих факторів є інтоксикація організму людини, яка призводить до різноманітних наслідків – від легкого нездужання до отруєння. За даними ВООЗ гострі інтоксикації входять до числа десяти найпоширеніших причин смертей, які щороку забирають життя 250 000 людей.

Детоксикація включає групу методів виведення токсинів з організму. Наприклад, сучасна медицина пропонує ефективні методи «очищення» крові від токсинів, до яких належать плазмоферез, гемосорбція і гемодіафільтрація. Ці методи використовуються для лікування різних захворювань. Лікування алкоголізму та наркоманії також передбачають їх застосування.

Під час процедури плазмоферезу вилучена частина крові за допомогою спеціального апарату розділяється на два свої компоненти: плазму та клітини крові. Саме в плазмі містяться всі токсини й інші шкідливі речовини. Тому вона замінюється різними розчинами та повертається в кровообіг разом із відділеними клітинами крові.

У процесі гемосорбції кров не розділяється на компоненти, а просто пропускається через сорбуючий фільтр, розташований у спеціальному апараті. Усі шкідливі речовини притягуються та залишаються на поверхні сорбентів. Гемодіафільтрація – унікальна процедура, що поєднує процедури гемодіалізу та гемофільтрації. Ця процедура дає змогу значно скоротити тривалість проявів абстинентного синдрому в наркологічних хворих.

Виведення токсинів з організму (детоксикація) сприяє зміцненню імунітету, видаленню холестеринових бляшок на стінках судин, стабілізації артеріального тиску, нормалізації обміну речовин, покрашенню кровообігу, омолодженню…

Безпека цих процедур – неоднозначне питання, яке значною мірою залежить від кваліфікації лікаря та заходів безпеки, які вживає та гарантує клініка. Таким чином, репутація клініки та лікаря – це те, на що ви в першу чергу повинні звернути свою увагу.

У наркологічній клініці доктора Кадирова для проведення процедур гемосорбції, плазмоферезу та гемодіафільтрації використовуються виключно стерильні й одноразові інструменти та матеріали. Кількість крові, яка вилучається, розраховується лікарем суворо індивідуально для кожного клієнта з урахуванням його стану здоров’я, зросту та ваги. Під час і після процедури пацієнт перебуває під постійним наглядом лікаря й апаратним контролем.

Наостанок відзначимо, що плазмоферез, гемосорбція та гемодіафільтрація, як і будь-які інші методи детоксикації, – це медичні процедури, які мають призначатися лікарем чітко за показаннями.

Безкоштовна анонімна консультація

Ми вам зателефонуємо і відповімо на всі питання!

Ваше ім'я
Ваш телефон
* Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
Наверх