МЕНЮ
Анонімна консультація

Лікування ігроманії

Головна / Послуги / Лікування ігроманії

Ігрова залежність: причини виникнення та лікування

Ігрова залежність – це така ж страшна трагедія сучасного суспільства, як алкоголізм і наркоманія. Надмірне захоплення комп’ютерними іграми та ігровими автоматами призводить до серйозних наслідків, які виражаються не тільки в матеріальних проблемах, а й в психологічних розладах.

Сьогодні ігроманія визнана психологічним захворюванням, патологією в емоційно-вольовій сфері. Це суспільне явище досить довго залишалося непоміченим, тому тепер лікарям буває дуже важко позбавити людину від такої патологічної пристрасті.

Ситуацію посилює впевненість більшості залежних в тому, що у них все гаразд. Але це не так. Людина, яка постійно грає за комп’ютером або в автоматах страждає від проблем в особистому житті, на роботі. У неї знижується імунітет, з’являються болі в суглобах, зайва вага.

Як лікується ігрова залежність?

Лікування ігроманії орієнтоване на:

  • особисту психологічну перебудову;
  • блокування ігрової домінанти;
  • позбавлення від психологічних і невротичних розладів.

Ігроманія розвивається у істероїдів, невротиків, егоцентриків. Особистісні проблеми перетворюються в повноцінне захворювання, через яке людина йде на необдуманий ризик, не може вчасно зупинитися, завдає собі шкоди.

Щоб позбавити від ігрової залежності необхідно розібратися в причинах, через які пацієнт шукає віддушину в іграх, і викорінити їх.

В нашій клініці успішно використовуються сучасні методи блокування ігрової домінанти, які допомагають прибрати нав’язливі думки про гру і переорієнтувати людину на отримання задоволення від інших сфер життя. Застосовуються як медикаментозна, так і психологічна терапія. Завдяки цьому деструктивні програми замінюються на здорові і гармонійні, людина виходить з ігрового забуття і знову починає повноцінно жити.

Безкоштовна анонімна консультація

Ми вам зателефонуємо і відповімо на всі питання!

Ваше ім'я
Ваш телефон
* Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
Наверх