Україна, м. Київ, вул. Будіндустрії, 5а, ПН-ВС 24/7
Терміновий виклик нарколога додому Київ, область

Терміновий виклик нарколога додому Київ, область

Допомога при алкогольному та наркотичному сп’янінні: виклик нарколога клініки доктора Кадирова додому, цілодобово

Алкогольна і наркотична залежність – це дуже страшні хвороби. І часто буває так, що через вживання спиртних напоїв або наркотиків, здоров’я і життя людини опиняється під  загрозою. У такі моменти необхідно екстрена допомога, яку можуть надати тільки фахівці. Якщо намагатися провести детоксикацію вдома, без допомоги лікарів – це може закінчитися дуже погано.

Тому клініка доктора Кадирова пропонує всім залежним послугу «терміновий виклик нарколога додому». Вона є цілодобовою, тому якщо сталося нещастя і потрібно якомога швидше надати допомогу – не чекайте зручного часу, а відразу ж телефонуйте до нас в клініку Кадирова.

Що відбувається при виклику нарколога додому

Не бійтеся замовляти таку послугу, вона принесе багато користі хворому і максимально зменшить ризики посилення загального фізичного стану.

Отже, викликаючи нарколога додому, ви отримуєте наступне.

 • Швидке виведення з запою – лікарі виводять людину із запою без транспортування в клініку. Винятком є ​​випадки, коли у хворого спостерігаються важкі хронічні захворювання або гострий психоз.
 • Позбавлення від похмілля – завдяки використанню спеціальних медичних препаратів, лікар очищає організм від токсинів, завдяки чому стан стабілізується набагато швидше, зникають депресивні думки, пропадає бажання випити. Людина стає бадьорою і відчуває приплив сил.
 • Зняття ломки – ця процедура допомагає організму легше перенести скасування алкоголю або наркотичних речовин. Якщо людина довго вживає, її організм перестає гостро відчувати біль. А після скасування вона стає дуже сильною. До того ж, виникають психологічні та психічні проблеми – апатія, параноя, депресивні і суїцидальні думки. Приїхавши додому, лікар нарколог оцінить ситуацію і дасть медикаменти, які знімуть ломку.
 • Отруєння алкоголем – через інтоксикацію в організмі можуть відбутися незворотні зміни, що ведуть до порушення роботи органів і навіть до летального результату. Якщо у хворого спостерігаються перші ознаки отруєння – відразу ж потрібно викликати нарколога.
 • Екстрене витверезіння – ця послуга необхідна в тому випадку, коли людині потрібно бути присутньою на якомусь важливому заході, приймати рішення, а вона п’яна. В цьому випадку її приводять в тверезий стан за допомогою медикаментів.

Також викликати нарколога додому можна в тому випадку, коли трясуться руки, постійно болить голова, нудить, людину рве, у неї спостерігається гіпертонія і підвищена дратівливість. Ці симптоми можуть посилитися, якщо не викликати нарколога, тому не варто втрачати час.

Швидка наркологічна допомога від клініки Кадирова в Києві

Ми надаємо допомогу як вдома, так і в стаціонарі. Все залежить від серйозності випадку. Клініка гарантує швидкий виїзд, анонімність і високу кваліфікацію лікарів. Бригада швидкої наркологічної допомоги виїжджає на виклик протягом 5-ти хвилин. Щоб зробити виклик, можна залишити заявку або подзвонити.

Приїхавши до пацієнта, лікар відразу ж проведе огляд і визначить, яка саме допомога потрібна пацієнту і як її надати.

Для детоксикації використовується крапельниця і спеціально підібрані препарати, що мають наступний ефект:

 • придушення тяги до спиртного і наркотиків;
 • нормалізація пульсу і тиску;
 • відновлення функціонування печінки. нирок;
 • виведення токсинів з крові.

Також лікар прописує заспокійливі і вітаміни, які потрібно приймати після процедури. Вже через годину хворий відчуває себе краще, а за наступні 12 годин відбувається повне очищення організму (за умови дотримання рекомендацій лікаря).

Перевага наркологічної допомоги від клініки доктора Кадирова

 1. Анонімність – у нас немає обліку пацієнтів, ми нікуди не передаємо дані про них. Тому не доведеться переживати про те, що на роботі або в колі знайомих дізнаються про проблему. Щоб не привертати уваги до пацієнта, на виклик лікар приїжджає в повсякденному одязі, на машині без медичної атрибутики.
 2. Цілодобова допомога – нарколог виїжджає на виклики цілодобово, в будь-яку точку міста. Лікар вирушає в дорогу вже через 5 хвилин після виклику.
 3. Стерильність – для проведення всіх процедур використовуються тільки одноразові стерильні інструменти, упаковки розкриваються безпосередньо при пацієнті.
 4. Гарантії – клініка надає гарантії на своєчасний візит, кваліфіковану допомогу, помітне поліпшення стану пацієнта після процедури.
 5. Допомога в складних випадках – нарколог не відмовить у допомозі, навіть якщо випадок серйозний. Він підбере препарати індивідуально. Якщо вирішити проблему в домашніх умовах неможливо – хворого привезуть в клініку, щоб провести додаткові процедури. У нас є стаціонар, де, за бажанням, людина може залишитися для подальшого лікування.

Тому якщо ви бачите, що близькій людині потрібна допомога – не гайте часу, навіть якщо на вулиці 12-та ночі. Телефонуйте в клініку Кадирова і викликайте нарколога 

Ваш близька людина став жертвою залежності?

  *Ваші особисті дані не будуть передані 3-им особам
  Анонімна консультація

   Замовити